Citroen vonat és roncsderbi – Marokkó, futamok
Az idénynyitó egy teljesen hagyományos, afrikai roncsderbiként indult, még a szabadedzéseken. Aztán az első versenyen megúsztuk különösebb probléma nélkül… Gyanús is volt. Nagy volt a csend. A második rajtnál kitört a vihar.


Bár izgalmakra vágytunk volna több mint egy hónapnyi szünet után, azt kell mondjam utólag: izgalmasabb versenyt is futottak már a WTCC történetében, mindazonáltal Tom Chilton maradéktalanul elégedett volt ezzel is…
Már a bemelegítésen is kisebbfajta felbolydulást okozott, hogy a tökéletesen újonc Jose Maria Lopez végzett az élen, de mivel ez még csak a bemelegítés volt, senki nem számított semmi többre.
Tovább már nem is nagyon lehetett volna húzni a bejelentést. Ma reggel az érintett felek nyilvánosságra hozták, hogy a jövő évben debütáló gyári Honda csapat két pilótája Gabriele Tarquini és Tiago Monteiro lesz.
Social Profiles