A nyári szünetnek vége!
Az esemény nyitó sajtótájékoztatójával megkezdődött a WTCC argentin hétvégéje. A csaknem hat hetes nyári szünet végére a mezőny áthajózott a dél-amerikai kontinensre, és egy új argentin beugró pilótával is bővült. Sajnos van egy rossz hírünk is a Zengő Motorsportról. No meg van egy meglepetésünk is, már ami a tévéközvetítéseket illeti…
Tovább



Eseménydús versenyeket tartogatott a termasi pálya versenyzőnek és nézőnek egyaránt. Igaz ugyan, hogy az argentinokat csak a helyi hős, José María Lopez szereplése érdekelte. Ennek megvoltak az előnyei és a hátrányai is: Lopez futott egy külön versenyt, a mezőny előtt repülve, a többiek pedig meccselhettek a fennmaradó helyekért: és a második helyért legalább érdekes volt a csata!
Már a bemelegítésen is kisebbfajta felbolydulást okozott, hogy a tökéletesen újonc Jose Maria Lopez végzett az élen, de mivel ez még csak a bemelegítés volt, senki nem számított semmi többre.
Social Profiles